خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند

اطلاعيه ها

سایت خبری روزبلاگ
ورود شما به سایت کوچک مان را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات

درباره وب

Profile Pic
روزبلاگ خدمات سایت دهی را بصورت رایگان به ایرانیان سراسر دنیا ارائه می دهد . اگر مایلید طعم ساخت و طراحی سایت حرفه ای را بچشید ، روزبلاگ را امتحان کنید ! WwW.RuzBlog.com
تبلیغات جستجوهای Google برای وبلاگدهی با افزایش ‎٪ ۹۲ در هفته گذشته 


تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396 ساعت: 16:50 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: جستجوهای Google برای وبلاگدهی با افزایش ‎٪ ۹۲ در هفته گذشته, ,

دسته بندی : <-CategoryName->, شوراي عالي اجراي سياست هاي كلي اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسي در جلسه مورخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۷ بنا به پيشنهاد مشترك وزارت امور اقتصادي و دارايي و وزارت تعاون و به استناد مواد(۳۴) تا(۳۸) قانون اجراي سياست هاي كلي اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسي- مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شوراي اسلامي- آيين‌نامه اجرايي فصل ششم قانون ياد شده موضوع توزيع سهام عدالت را به شرح زير تصويب نمود:

آيين‌نامه اجرايي توزيع سهام عدالت

ماده ۱- در اين آيين‌نامه اصطلاحات زير در معاني مشروح مربوط به كار مي‌روند:

۱- قانون: قانون اجراي سياست هاي كلي اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسي مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شوراي اسلامي.

۲- هيأت واگذاري: هيأت واگذاري موضوع ماده(۳۹) فصل هفتم قانون

۳- مشمولين طرح: اتباع ايراني مقيم داخل كشور شامل شش دهك زير كه به صورت علمي شناسايي مي شوند:

۴- دو دهك پايين درآمدي كشور با اولويت روستانشينان و عشاير.

۵- دهك هاي سوم تا ششم بعدي كه مشمول طرح واگذاري سهام عدالت مي شوند.

۶- شركت‌هاي تعاوني عدالت شهرستاني:شركت هايي كه با عضويت مشمولان طرح سهام عدالت درهر شهرستان تشكيل مي شوند و وظايف ارائه خدمات به اعضاء و كمك به ايفاي نقش در  اداره شركت هاي سرمايه گذاري استاني را بر عهده دارند

۷- شركت هاي سرمايه‌گذاري استاني:شركت هايي كه باعضويت(سهامداري)شركت هاي تعاوني عدالت شهرستاني هر استان به ‌صورت سهامي خاص قابل تبديل به سهامي عام، در قالب  قانون تجارت تشكيل و اداره مي شوند.

۸- سهام عدالت: سهام شش دهك درآمدي كشور كه به شركت هاي سرمايه‌گذاري استاني واگذار مي‌شود تا در ازاي آن شركت هاي مزبور معادل مبلغ آن، سهام شركت سرمايه گذاري استاني  را از طريق شركت هاي تعاوني عدالت شهرستاني به مشمولين سهام مزبور(اعضاي تعاوني ها) واگذار نمايند.

ماده ۲- سازمان خصوصي‌سازي مكلف است سهام عدالت قابل واگذاري مصوب دولت را در اجراي قانون و به منظور گسترش مالكيت عمومي و تأمين عدالت اجتماعي، حداكثر تا سقف چهل (۴۰۰) درصد از مجموع ارزش سهام بنگاه هاي قابل واگذاري در هر بازار موضوع گروه (۲) ماده(۲) قانون، براساس مصوبات هيأت واگذاري به شركت هاي سرمايه‌گذاري استاني متناسب با تعداد سهامداران شركت هاي تعاوني عدالت شهرستاني هر استان واگذار نمايد.

ماده ۳- سهام عدالت به‌صورت مستقيم به شركت‌هاي سرمايه‌گذاري استاني واگذار خواهد شد.سهام مزبور در توثيق سازمان خصوصي سازي خواهد بود و متناسب با كسر تخفيفات  قانوني و اقساط پرداختي از توثيق خارج مي شود.

ماده ۴- در اجراي ماده(۳۵) قانون كه مشمولين بندهاي(الف) و(ب) ماده(۳۴) قانون را در قالب شركت هاي تعاوني عدالت شهرستاني و سرمايه گذاري استاني ساماندهي نموده است،  سازمان خصوصي سازي مكلف است كليه سهام دولتي را كه در اختيار شركت كارگزاري سهام عدالت است با همان قيمت قبلي واگذار شده متناسب با تعداد اعضاي شركت هاي تعاوني عدالت شهرستاني به شركت هاي سرمايه گذاري استاني واگذار نمايد.

تبصره۱- سازمان خصوصي سازي مكلف است ظرف مدت حداكثر سه ماه ترتيبات انحلال شركت كارگزاري سهام عدالت را فراهم نموده و نسبت به تصفيه آن اقدام نمايد.

تبصره۲- سهام موضوع اين ماده، مشمول كليه ضوابط و احكام مربوط به سهام عدالت خواهد بود.

ماده ۵- شركت هاي مورد واگذاري فقط از شركت هاي پذيرفته شده در بورس تعيين مي‌شوند.مبناي قيمت‌گذاري سهام شركت هاي پذيرفته شده در بورس، بهاي فروش نقدي سهام غير بلوكي است  كه مطابق آيين‌نامه جزء (۳) بند (الف) ماده(۴۰) قانون توسط سازمان خصوصي‌سازي تعيين مي‌شود و به تصويب هيأت واگذاري مي‌رسد.

ماده ۶- سازمان خصوصي‌سازي موظف است از طريق انعقاد قرارداد با شركت هاي سرمايه‌گذاري استاني كه ضمانت اجرايي لازم در آن پيش‌بيني شده باشد، نسبت به فروش سهام متعلق به  دولت و شركت هاي دولتي به اين شركت ها اقدام كند.سازمان مذكور مي‌بايستي در قراردادهاي منعقده تصريح نمايد ثمن معامله از محل سود سالانه شركت هاي واگذار شده تسويه خواهد شد و متناسب با سود دريافتي يا تخفيفات اعطايي و بلافاصله پس از آن نسبت به تسويه و آزادسازي آن بخش از سهام كه بهاي آن توسط سازمان مذكور وصول يا مشمول تخفيف مي‌شود، اقدام خواهد شد.

تبصره۱- كليه افراد ثبت نام شده تا پايان سال ۱۳۹۴، مشمولان نهايي سهام عدالت محسوب مي¬شوند و سازمان خصوصي سازي ضمن انجام فرايند لازم براي قطعيت سهامداري آن¬ها،  موظف است نسبت به تنظيم و ارائه صورتحساب تسويه اقساط به اين مشمولان، پس از پايان دوره اقساط اقدام نمايد. 

تبصره۲- مشمولان نهايي سهام عدالت كه در زمان ارائه صورتحساب، مددجوي كميته امداد امام خميني (ره) يا سازمان بهزيستي كشور و يا جزء روستائيان و عشاير فاقد شغل باشند،  از پنجاه درصد تخفيف در بهاي سهام مورد واگذاري برخوردار مي¬شوند. تخفيف موضوع اين تبصره به حساب كمك¬هاي بلاعوض دولت به اقشار كم درآمد منظور مي¬شود. 

تبصره۳- دوره محاسبه اقساط سهام عدالت با لحاظ سال مالي شركت¬هاي سرمايه¬پذير، حداكثر ده دوره مالي از تاريخ ۰۱/۰۱/ ۱۳۸۵ تا پايان نيمه اول سال ۱۳۹۵ تعيين مي¬شود. 

تبصره۴- در صورتي كه در پايان دوره تقسيط، بهاي سهام مورد واگذاري به طور كامل تسويه نشده باشد، مشمولان مي¬توانند حداكثر تا پايان شهريور ماه ۱۳۹۶، رأساً نسبت  به پرداخت بدهي و تسويه حساب سهام مورد خريداري اقدام كنند. در هر صورت به ميزان مبلغ بدهي تسويه شده، سهام به مشمولان تعلق مي¬گيرد. 

ماده ۷- سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان خصوصي‌سازي مكلفند با همكاري شركت بورس اوراق بهادار و ساير دستگاه هاي ذيربط حداكثر تا پايان سال ۱۳۸۸، تمهيدات لازم  براي پذيرش شركت‌هاي سرمايه گذاري استاني را در بورس فراهم نمايند.در عين حال شركت هاي سرمايه گذاري استاني نيز مي بايستي براي پذيرش در بورس اقدام نموده و بدين منظور بايد ابتدا به شركت هاي سهامي عام تبديل ‌شوند. شركت هاي مزبور مالكيت و مديريت سهام عدالت هر استان را بر عهده خواهند داشت. در صورت عدم تحقق شرايط پذيرش بورس، سازمان بورس و اوراق بهادار مكلف است در اجراي ماده (۳۷) قانون تا پايان سال ۱۳۸۸، امكان خريد و فروش سهام شركت هاي سرمايه گذاري استاني را در فرا بورس فراهم نمايد.


تاريخ : دوشنبه 23 اسفند 1395 ساعت: 0:47 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: آيين‌نامه اجرايي توزيع سهام عدالت, ,

دسته بندی : <-CategoryName->, با سلام خدمت کاربران گرامی روز بلاگ

 

در اوایل روز 9 ام اسفندماه طبق برنامه از پیش اعلام شده شرکت ارائه هاستینگ تغییر یافت و سایت به سرور ایران انتقال  یافت . به دلیل همین جابه جایی و انتقال تقریبا سه روز سایت از دسترس خارج بود و هم اکنون ، فعالیت سایت به روال قبلی خودش برگشته .

 

تمام هدف ما ارائه خدمات با کیفیت برای کاربران عزیز گروه سایت های روز بلاگ هست . امیدوار هستیم که بتونیم در این  مهم ، موفق باشیم .

 

کاربران گرامی در صورت وجود هرگونه مشکل می توانند با ما در ارتباط باشند .

پنل کاربری بخش، درخواست پشتیبانی ، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات شما هستیم .

 

پیروز موفق باشید

 

پشتیبانی سایت روز بلاگ


تاريخ : چهارشنبه 11 اسفند 1395 ساعت: 4:28 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: اطلاعیه انتقال سایت روز بلاگ,روز بلاگ,هاست ایران,هاست وبلاگدهی, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,بک لینک: خرید بک لینک ارزان، قوی و دائمی - بک لینک ارزان

backlink/
خرید بک لینک قوی و ارزان دائمی در بک لینک ارزان به صورت بسیار قدرتمند و با پیج رنک و پیج اتوریتی بالا - فروش بک لینک که می تواند در اندک زمانی وب سایت ارزان بک لینک
 
 
تبلیغات در روز بلاگ
 
رشد و گسترش کاربران اینترنتی تبلیغات در این فضا چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ محیطی بسیار مناسب می باشد بر همین اساس تبلغات در سیستم کاربر محور روز بلاگ نیز برای کسانی که علاقمند هستند در فضای اینترنت سرمایه گذاری نمایند بسیار مناسب می باشد روز بلاگ با داشتن هزاران کاربر و بازدید کننده محیطی ایده آل برای شما است تبلیغات در روز بلاگ به بک لینک در این بخش می باشد

تبلیغات متنی در تمامی وبلاگدهی ها سرویس
درج تبلیغات متنی در قسمت بالای تمامی وبلاگ های سیستم روز بلاگ
لینک ها تماما فالو و مستقیم هستند.

بک لینک ارزان

فروش بک لینک

بک لینک قوی

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک قوی

خرید بک لینک ارزان و قوی

خرید بک لینک قوی

بک لینک دائمی

خرید بک لینک دائمی

بک لینک رایگان

خرید بک لینک ایرانی

بک لینک رایگان ایرانی


تاريخ : چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت: 5:31 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: خرید بک لینک ارزان,بک لینک ارزان,فروش بک لینک,بک لینک قوی,خرید بک لینک ارزان,خرید بک لینک قوی, خرید بک لینک ارزان و قوی, خرید بک لینک قوی, بک لینک دائمی,خرید بک لینک دائمی,بک لینک رایگان,خرید بک لینک ایرانی,بک لینک رایگان ایرانی, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,لینک های Follow و Nofollow

 برای درک بهتر بک لینک نیاز به معرفی انوع لینک های موجود در سایت میباشد

به طور کلی لینک ها در هر وب سایت به ۲ دسته تقسیم میشوند: 


۱) لینک های Follow : این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که ادرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت مباشد و یا تبادل لینک. اگر سایتی با سایت دیگری تبادل لینک کند به طور معمول باید بدین گونه باشد که لینک های درج شده Follow باشد این فانون نمیباشد بلکه یک قرار داد نانوشته در تبادل لینک میباشد. 

۲) لینک های Nofollow : در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست اوردن بک لینک از این نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستوجو به صورت زیر میباشد که نباید ادرس ذکر شده را دنبال کرد و این ادرس فقط برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد.
 
لینک های Follow و Nofollow
 
کاری از گروه اموزش  روز بلاگ

تاريخ : چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت: 5:11 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: لینک های Follow و Nofollow, ,

دسته بندی : <-CategoryName->, طراحی وبلاگ


طراحی و پشتیبانی وبلاگ توسط روز بلاگ

در Google با ما بهتر دیده شوید

برای بهتـــر دیـــده شدن مراکـز فــروش خود در دنیـای مجــازی نیـاز به یک وبسایت دارید 
که مشتریان شما برای خرید یا مشاوره بصورت غیـر حضوری از وبسایت شما دیدن نمایند 

علاوه برای طراحی سایت ما به شما کمک خواهیم کرد تا در موتوری های جستجو 
سایت خود را بهینـه سازی نمایید و رتبـــه سایت خود را در گــوگــل افــزایش دهید 

طراحی وب پیشرفته

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب پیشرفته 
طراحی وب حرفه ای

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب حرفه ای 
طراحی وب شخصی

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب شخصی 
 

نمونه طراحی اول 
نمونه طراحی دوم 
نمونه طراحی سوم 
نمونه طراحی چهارم 

بــرای سفـارش طـراحی سایت با شماره 09371383265 بـا مـا در ارتـبـاط بـاشیـد 

خدمات سرویس وبلاگدهی روز بلاگ
 
طراحی وبلاگ
آموزش ساخت وبلاگ در گوگل
آموزش تصویری ساخت وبلاگ
آموزش وبلاگ نویسی
آموزش وبلاگ نویسی pdf
آموزش ساخت وبلاگ در بلاگ
وبلاگ چیست
اموزش ساخت وبلاگ
آموزش تصویری وبلاگ نویسی

تاريخ : چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت: 4:55 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: طراحی وبلاگ, آموزش ساخت وبلاگ در گوگل, آموزش تصویری ساخت وبلاگ, آموزش وبلاگ نویسی در بلاگفا, آموزش وبلاگ نویسی pdf, آموزش ساخت وبلاگ در میهن بلاگ, وبلاگ چیست, اموزش ساخت وبلاگ, آموزش تصویری وبلاگ نویسی,طراحی وبلاگ, ,

دسته بندی : <-CategoryName->, طراحی وب سایت


طراحی و پشتیبانی وب توسط روز بلاگ

در Google با ما بهتر دیده شوید

برای بهتـــر دیـــده شدن مراکـز فــروش خود در دنیـای مجــازی نیـاز به یک وبسایت دارید 
که مشتریان شما برای خرید یا مشاوره بصورت غیـر حضوری از وبسایت شما دیدن نمایند 

علاوه برای طراحی سایت ما به شما کمک خواهیم کرد تا در موتوری های جستجو 
سایت خود را بهینـه سازی نمایید و رتبـــه سایت خود را در گــوگــل افــزایش دهید 

طراحی وب پیشرفته

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب پیشرفته 
طراحی وب حرفه ای

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب حرفه ای 
طراحی وب شخصی

توضیحات و امکانات طراحی در این پلن را در زیر مشاهده نمایید 
طراحی وب شخصی 
 

نمونه طراحی اول 
نمونه طراحی دوم 
نمونه طراحی سوم 
نمونه طراحی چهارم 

بــرای سفـارش طـراحی سایت با شماره 09371383265 بـا مـا در ارتـبـاط بـاشیـد 

خدمات سرویس وبلاگدهی روز بلاگ
 
طراحی وبلاگ
آموزش ساخت وبلاگ در گوگل
آموزش تصویری ساخت وبلاگ
آموزش وبلاگ نویسی
آموزش وبلاگ نویسی pdf
آموزش ساخت وبلاگ در بلاگ
وبلاگ چیست
اموزش ساخت وبلاگ
آموزش تصویری وبلاگ نویسی

تاريخ : چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت: 4:53 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: طراحی وبلاگ, آموزش ساخت وبلاگ در گوگل, آموزش تصویری ساخت وبلاگ, آموزش وبلاگ نویسی در بلاگفا, آموزش وبلاگ نویسی pdf, آموزش ساخت وبلاگ در میهن بلاگ, وبلاگ چیست, اموزش ساخت وبلاگ, آموزش تصویری وبلاگ نویسی,, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,قابل توجه, مدیران وبلاگها و علاقه مندان به بازاریابی اینترنتی می توانند بازاریاب تبلیغات بنری ( فقط در صفحه نخست ) روزبلاگ شوند و تا 40 درصد پورسانت دریافت کنند

با معرفی تبلیغ دهنده به روزبلاگ تا 40 درصد مبلغ دریافتی تبلیغات  به بازاریاب به صورت آنی پرداخت میشود

خود را در این بازاریابی پر سود شریک کنید

روز بلاگ یکی از قوی ترین سیستم های سرویس وبلاگدهی فارسی میباشید که طی چند سال فعالیت خود هزاران کاربر فعال را جذب کرده

و داری سئو قوی با کلمات بسیاری در رتبه نخست نتایج گوگل  و سایر موتور های جستوجو گر قرار دارد

کلمات کلیدی (سئو شده) : وبلاگدهی , وبلاگ دهی , سرویس وبلاگدهی , سرویس وبلاگ دهی , سیستم وبلاگدهی , سیستم وبلاگ دهی , روز بلاگ , ساخت وبلاگ و ....

نرخ تبلیغات را از صفحه مربوطه سایت دنبال کنید.  ایمیل ارتباطی مدیر تبلیغات روزبلاگ

 ruzblog.com@gmail.com

برای عضویت تقاضای خود را به ایمیل ruzblog.com@gmail.com  ارسال فرمایید

پیامک : 09371383265

با تشکر مدیریت تبلیغات روز بلاگ

RuzBlog.com


تاريخ : دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت: 5:28 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: Blog, Weblog, Persian, Hosting, Iran, Iranian, Farsi, Weblogs, Blogs, Blogfa,ساخت وبلاگ, سایت ساز,وبلاگ ساز,انجمن ساز,فروشگاه ساز,وبلاگ نویسی حرفه ای,رزبلاگ,امکانات پیشرفته,ایجاد وبلاگ,ساخت وبلاگ, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,با سلام خدمت تمام وبلاگ نویسان عزیز  با توجه به سوالات فراوان شما دوستان در رابطه با پیج اتوریتی مطالب رو مطالعه فرمایید  بازم اگه مشکلی بود در همین پست سوال کنید

قدرتصفحه یا پیج آتوریتی براساس 100 نقطه با مقیاس لگاریتمی محاسبه می شود. بنابراین، پیشرفت از رتبه 20 به 30 خیلی آسانتر از پیشرفت از رتبه 40 به 50 است. سایت موز پاسخ شفافی در رابطه با روش آتوریتی به کاربران نداده است. تنها چیزی که برای افزایش اتوریتی عنوان شده، مواد زیر هستند:

افزایش بک لینک.
افزایش کیفیت بک لینک ها (گرفتن بک لینک از سایتهای معتبر و با قدرت نفوذ دامنه بالا).
بهبود سئو سایت.
افزایش کیفیت محتوا.
میزان و سرعت به روزرسانی سایت.
اما از نظر اکثر کارشناسان سئو مهمترین فاکتور برای
افزایش اتوریتی سایت، افزایش تعداد و کیفیت بک لینک هاست.

موفق باشید

تاريخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 ساعت: 4:23 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: اموزش افزایش قدرت صفحه یا پیج آتوریتی,بک لینک, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران محترم روز بلاگ

با توجه به سیاست سایت بر ارائه خدمات رایگان و بدون محدودیت در چارچوب قوانین سایت وطبق تذکر گذشته مبنی بر حذف وبلاگهایی اسپم تصمیم به حذف 3000 وبلاگ بدون محتوی، وتبلیغاتی انجام شد

سیاست اصلی در حذف این تعداد وبلاگ افزایش سرعت لود وبلاگ ها و آزاد سازی آدرس ها برای سایر کاربران بوده است.

با انجام این اتفاقات شاهد افزایش سرعت چشمگیر وبلاگ ها شد.تاريخ : دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت: 16:31 ا نویسنده : ruzblog ا
برچسب‌ها: بهینه سازی اسکریپت , اسکریپت وبلاگدهی , برنامه نویسی , برنامه نویسی وبلاگدهی , ایجاد وبلاگساخت وبلاگ , پشتیبانی سیستم وبلاگدهی, ,

دسته بندی : <-CategoryName->,


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
آرشیو مطالب
1396
1395
برچسب‌ها
<-TagName-> (<-TagCount->)
امکانات وب

آمار وبلاگ


تعداد آنلاين : 1
بازديد امروز : 137
بازديد ديروز : 59
بازديد هفته : 366
بازديد کل : 34759

دانلود اهنگ
انجام پایان نامه